O chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje komfortní ubytování pro až 18 osob v 6 ložnicích.

Preferujeme pronájem roubenky jako celek, s kapacitou až 18 lůžek, ale je možné i pronájem samostatného apartmánu, či jen části chalupy. V takovém případě počítejte s možným sdílením společného přízemí. 

Vzhledem ke špatným zkušenostem, žádáme skupiny, které jedou jen zapařit (zapíjet) různé životní události, aby se naší roubence vyhnuli.

Protože chceme, abyste si užili komfort, doporučujeme pro max 12 osob starších 16ti let. Celkový počet 18 plnohodnotných lůžek zůstává

V přízemí najdete:

  • plně vybavenou společnou kuchyň (lednice s mrazákem, elektrický sporák s troubou, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s velkým jídelním stolem pro 10 hladových krků
  • prostornou obývací místnost se sedací soupravou, s poctivým dubovým jídelním stolem, kachlovými kamny a televizí se satelitním příjmem
  • na delší večery si můžete jít sednout do pařírny, kde najdete pípu s řízným pivem či pár lahví dobrého vína. Tohle všechno si můžete vychutnat u velkého akáciového stolu.
  • samostetné WC vč umyvadla, koupelnu s dvojitou sprchou a WC 
  • pro Váš komfort můžete využít pračku

1. patro: dva dvoupokojové pětilůžkové apartmány, každý s dvěmi ložnicemi pro 2 a 3 osoby. Oba apartmány mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. 

Hambálky: o patro výš jsou dvě podkrovní místnosti (hambálky), ale rozhodně se tyto útulné kouty nemají za co stydět…  Do každého  hambálku se vejdou 4 osoby. Hambálky jsou bez sociálního zařízení - ideální třeba pro Vaše děti.

Vytápění: plynový kotel + kachlová kamna.

Doprava, parkování: parkování u objektu za branou pro 4 auta, celoroční bezproblémový příjezd. Pro neřidiče je možné přijet vlakem, zastávka je cca 1,5 km od chalupy, nebo busem, zastávka je blíže, cca 300 m.

Stravování

V plně vybavené kuchyni, na venkovním plynovém grilu, na otevřeném ohništi. Pokud nebudete chtít vařit, tak se můžete dobře najíst v obci  nebo v širším okolí. Tipy na výbornou kuchyni najdete v odkazech v sekci Rekreace.

Vybavení chalupy

Zcela nová sauna, venkovní posezení, ohniště a plynový gril, bazén