O chalupě

Chalupa k pronajmutí poskytuje komfortní ubytování pro až 18 osob v 6 ložnicích.

Preferujeme pronájem roubenky jako celek, s kapacitou až 18 lůžek, ale je možné i pronájem samostatného apartmánu, či jen části chalupy. V takovém případě počítejte s možným sdílením společného přízemí. 

V přízemí najdete:

  • plně vybavenou společnou kuchyň (lednice s mrazákem, elektrický sporák s troubou, myčka, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar) s velkým jídelním stolem pro 10 hladových krků
  • prostornou obývací místnost se sedací soupravou, s poctivým dubovým jídelním stolem, kachlovými kamny a televizí se satelitním příjmem
  • na delší večery si můžete jít sednout do pařírny, kde najdete pípu s řízným pivem či pár lahví dobrého vína. Tohle všechno si můžete vychutnat u velkého akáciového stolu.
  • samostetné WC vč umyvadla, koupelnu s dvojitou sprchou a WC 
  • pro Váš komfort můžete využít pračku

1. patro: dva dvoupokojové pětilůžkové apartmány, každý s dvěmi ložnicemi pro 2 a 3 osoby. Oba apartmány mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. 

Hambálky: o patro výš jsou dvě podkrovní místnosti (hambálky), ale rozhodně se tyto útulné kouty nemají za co stydět…  Do každého  hambálku se vejdou 4 osoby. Hambálky jsou bez sociálního zařízení - ideální třeba pro Vaše děti.

Vytápění: plynový kotel + kachlová kamna.

Doprava, parkování: parkování u objektu za branou pro 4 auta, celoroční bezproblémový příjezd. Pro neřidiče je možné přijet vlakem, zastávka je cca 1,5 km od chalupy, nebo busem, zastávka je blíže, cca 300 m.

Stravování

V plně vybavené kuchyni, na venkovním plynovém grilu, na otevřeném ohništi. Pokud nebudete chtít vařit, tak se můžete dobře najíst v obci  nebo v širším okolí. Tipy na výbornou kuchyni najdete v odkazech v sekci Rekreace.

Vybavení chalupy

Zcela nová sauna, venkovní posezení, ohniště a plynový gril, bazén